RU

Томенко знайшов ще один аргумент для добровільної відставки Ющенка

26.02.2009, 15:39

Ключовим аргументом для Президента України у питанні добровільної відставки мають бути не стільки заяви політиків, скільки загальна думка громадськості. Про це заявив народний депутат, віце-спікер парламенту Микола Томенко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі депутата, М.Томенко наголосив: "Більшість громадян вважає правильною добровільну відставку Ющенка. При цьому саме громадська думка має стати ключовим аргументом при прийнятті такого рішення, а не тільки заяви ряду політиків". За його словами, ці настрої українців підтверджують результати трьох лютневих соцдосліджень.

Зокрема, за даними Київського міжнародного інституту соціології, за добровільну відставку глави держави виступають 70,9% українців. При цьому "Українське демократичне коло" називає цифру у 70,3%, Центр соціальних і політичних досліджень "Соціс" - 63%. Ідея імпічменту менш популярна в українському суспільстві - в межах 56,6-53,4% опитаних.

"Це підтверджує, що більше двох третин громадян України вважають правильною добровільну відставку, і Вікторові Ющенку потрібно брати до уваги таку позицію українського суспільства", - вважає заступник Голови Верховної Ради.

Нагадаємо, добровільної відставки Президента постійно вимагають і українські політики. Зокрема, у вівторок перший Президент України Л.Кравчук звернувся через телеканали до В.Ющенка із закликами піти у відставку і оголосити дострокові вибори.

При цьому Л.Кравчук звинуватив В.Ющенка у прагненні утриматися при владі будь-якою ціною.

Микола Томенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини