RU

Томенко заявляє, що в уряду немає повноважень стабілізувати ситуацію в економіці

14.10.2008, 09:15

Держбюджет-2009 і прийняття необхідних законів - це головні інструменти антикризових заходів в Україні під час кризи світової. Так вважає заступник глави Верховної Ради України, член фракції Блоку Юлії Тимошенко (БЮТ) Микола Томенко.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, політик заявив, що замість цього Президент і Національний банк повинні були б вже давно запропонувати ефективний план, який дозволив би стабілізувати ситуацію в соціально-економічній і фінансовій сфері, а не доручати це уряду, який не має ні повноважень, ні інструментів для цього.

Разом з тим М. Томенко зазначив, що проведення дострокових парламентських виборів - це лише елемент хаосу соціально-економічної ситуації в Україні. "Тільки в нашій країні під час загостреної світової фінансової кризи виник парадокс: тоді, коли лише шляхом внесення змін до чинного законодавства і прийняття Державного бюджету на наступний рік можна було б мінімізувати наслідки цієї кризи для України, Президент розпускає Верховну Раду", - зазначив парламентарій.

Нагадаємо, раніше Президент В. Ющенко підписав Указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів" № 911/2008. Згідно з документом вибори відбудуться 7 грудня 2008 року.

Досьє на Миколу Томенка >>>

Довідка про Блок Юлії Тимошенко >>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини