RU

Томенко закликає завтра-післязавтра відновити роботу ВР

20.10.2008, 13:47

Верховна Рада повинна відновити свою роботу завтра-післязавтра. Таку думку висловив заступник Голови ВР Микола Томенко в своєму виступі під час консультацій з Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М. Томенко наголосив, що в антикризових економічних законопроектах немає жодної ідеології, крім однієї, - захистити державу. Тому треба чітко сформулювати перелік таких законопроектів. "І із завтрашнього дня переконувати всіх керівників фракцій. Я хочу сказати, що сьогодні тут присутня фактично половина Верховної Ради. Нам треба знайти переконливі аргументи для наших колег, щоб у нас була юридична половина і ми могли почати працювати. Таким чином, із завтрашнього дня Верховна Рада повинна приймати законопроекти, в яких немає політичного протистояння", - сказав він.

М. Томенко впевнений, що ті, що зібралися на нараді завтра зможуть переконати своїх колег з парламенту, що не прийшли на зустріч сьогодні, "щоб завтра-післязавтра Верховна Рада продовжила свою роботу з прийняття цих законопроектів".

Нагадаємо, раніше М. Томенко заявляв, що Держбюджет-2009 і прийняття необхідних законів - це головні інструменти антикризових заходів в Україні під час кризи світової. "Тільки в нашій країні під час загостреної світової фінансової кризи виник парадокс: тоді як лише шляхом внесення змін до чинного законодавства і прийняття Державного бюджету на наступний рік можна було б мінімізувати наслідки цієї кризи для України, Президент розпускає Верховну Раду", - зазначив він.

Досьє на Миколу Томенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини