RU

Томенко вже закрив позачергове засідання Верховної Ради

04.09.2009, 12:06

Віце-спікер Микола Томенко закрив позачергове засідання Верховною Радою, ініційоване БЮТ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, це сталося після того, як депутати від Партії регіонів заблокували роботу парламенту.

Загалом напередодні засідання представники БЮТ заявляли про намір розглянути сьогодні 41 законопроект. Однак на ділі вони встигли проголосувати тільки за три документи. При цьому законопроект про ратифікацію протоколу про збереження і використання біологічного і ландшафтного різноманіття до Рамкової конвенції про охорону і стабільний розвиток Карпат N0142 було прийнято 256 голосами, а законопроект про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" N3080 - 249 голосами народних депутатів. Ще один законопроект N3424 про внесення змін до статті 20 Земельного кодексу України (регулює процедуру зміни цільового призначення земельних ділянок) народні депутати провалили - у першому читанні його підтримав тільки 31 народний депутат.

Після їхнього розгляду М.Томенко оголосив перерву на півгодини на вимогу двох фракцій - Партії регіонів і КПУ. Щойно він покинув ложу президії, народні депутати від Партії регіонів заблокували парламентську трибуну і перекрили вхід у ложу стільцями.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини