RU

Томенко вважає, що парламент дозрів для мегакоаліції

01.12.2008, 13:25

Український парламент дозрів для максимально широкого об'єднання, яке зайнялося б виведенням країни з фінансової кризи. Про це заявив народний депутат від БЮТ Микола Томенко сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

"Я впевнений, що на сьогодні абсолютна більшість дозріла для такої логіки прийняття рішення, що в Верховній Раді, беручи до уваги кризу, є готовність створити максимально широке об'єднання з захисту України від кризи", - зокрема наголосив М.Томенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Водночас М.Томенко поки складно сказати, чи буде це об'єднання формалізовано як коаліція або ж воно буде скріплено публічними домовленостями. "Але для мене очевидним є одне, що на сьогодні дискусія про юридичну коаліцію в 226 або 230 голосів завершила своє існування в Україні. Сьогодні абсолютній більшості зрозуміло, що така коаліція в умовах кризи не зможе ефективно працювати. Сьогодні дискусія повинна вестися виключно про надзвичайно широкий формат", - зазначив він. За його словами, це може бути формат у складі "чотири з половиною фракції" (без "Нашої України"), а також "формат трьох" або "формат двох".

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звернулася до делегатів з'їзду "Нашої України" з пропозицією підтримати рішення про поновлення демкоаліції. Крім того, вона з аналогічною пропозицією в останнє звернулася до Президента Віктора Ющенка. В іншому випадку лідер БЮТ "залишає за собою право вести перемовини з іншими парламентськими фракціями".

Досьє на Миколу Томенка >>

Усе про Коаліціаду-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини