RU

Томенко вважає, що опозиція програла перший тайм владі

09.09.2011, 12:25

Віце-спікер Верховної Ради, депутат від БЮТ Микола Томенко вважає, що опозиція програла владі перший тайм, зокрема, в питанні суду над екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко. Таку думку він висловив в ефірі телеканалу ТВі.

"Мені здається, що перший тайм ми програли. На першому етапі буде якийсь вирок (вирок Тимошенко, - ред.), буде апеляція, буде, відповідно, міжнародна реакція, подивимося, якою буде суспільна реакція", - указав Томенко, додавши при цьому, що ще є можливість для боротьби.

Зі слів політика, для нього зараз важливо виробити загальні принципи роботи в опозиції. І вважає, що це можливо зробити за тиждень. "Ми матимемо, хай 100 людей, в парламентській опозиції, але буде зрозуміла логіка, як ми діємо" - уточнив Томенко.

Також віце-спікер переконаний, що при змішаній системі на парламентських виборах 2012 року опозиції "дуже важко буде конкурувати". "Думаю, якщо ми наберемо 150 людей (у Верховну Раду, - ред.), щоб не допустити маніпуляцій з Конституцією, це вже буде програма мінімум реалізована. А якщо Рада протримається до 2015 року, то, я переконаний, що виграти, навіть з мінімальною фальсифікацією влади, ну не знаю, що треба буде зробити", - заявив Томенко.

"Це якщо еволюційним шляхом йти, а не революційним" - підсумував політик.

Микола Томенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>
Діяльність української опозиції: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини