RU

Томенко вийшов із керівництва фракції БЮТ, тому що "справ під зав’язку"

21.09.2010, 13:55

Микола Томенко сам написав заяву про відставку з керівної посади у фракції БЮТ і був одним із ініціаторів оптимізації керівництва. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив народний депутат від фракції БЮТ Сергій Міщенко.

С.Міщенко уточнив, що у керівництві фракції БЮТ замінили тих, хто мав ще які-небудь посади, крім фракційних. "Коли обирали Томенка, він був просто членом фракції, а потім став заступником (Голови Верховної Ради, - ред.), дуже велике навантаження. Абдуллін у нас займається інформаційним блоком, і він не може бути на всіх засіданнях фракції", - сказав він.

Щодо конкретно М.Томенка, то С.Міщенко запевнив, що "він сам написав заяву". "Це не було виключенням (з керівництва, - ред.), це було добровільне, тим більше це була пропозиція Томенка про уніфікацію. Він був одним із тих, хто вніс цю пропозицію і сказав: "Хлопці, у мене там своєї роботи ось так вистачає, нехай інші люди постараються на благо фракції". Я думаю, це правильна позиція", - сказав він.

За словами С.Міщенка, тепер глави комітетів та їхні заступники не зможуть бути замами у фракції, оскільки у них є своє навантаження.

Наразі обов'язки між замами розподілені так: Андрій Шкіль відповідає за роботу зі ЗМІ, Сергій Сас - за експертну роботу над законопроектами, Олена Шустік - за юридичний блок і представляє у керівництві фракції УСДП, Юрій Одарченко буде займатися партійною роботою, а Сергій Соболєв входить у керівництво фракції як опозиційного прем'єр-міністра і представника ПРП.

Нагадаємо, вчора парламентська фракція БЮТ оновила керівництво. Відповідне рішення було прийнято на засіданні фракції. Прийнято рішення, що до керівного складу фракції увійдуть семеро осіб. Основою формування керівництва став принцип непоєднання з посадами у парламенті. Також був додержаний принцип представництва кожної політичної сили, що входить у БЮТ.

Ірина ШЕВЧЕНКО

Сергій Міщенко: біографія та добірка новин>>>
Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини