RU

Томенко: Верховна Рада приречена розблокувати засідання

10.07.2009, 10:16

БЮТ прогнозує, що сьогодні трибуну українського парламенту буде розблоковано хоча б для того, щоб перенести дату закриття сесії. Про це заявив в інтерв'ю журналістам народний депутат від БЮТ, заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Томенко уточнив: "Ми приречені сьогодні розблокувати засідання, щоб перенести дату закриття сесії".

За його словами, ще як мінімум одне пленарне засідання Верховної Ради відбудеться наступного тижня. "Позиція нашої фракції, позиція Голови Верховної Ради, позиція коаліції - ми не маємо морального права сьогодні стояти і співати гімн, не виконавши якісь мінімальні зобов'язання, які ми взяли на себе", - вказав народний депутат.

М.Томенко пояснив, що серед таких зобов'язань - фінансування програми підготовки до Євро-2012, уточнення бюджету, внесення змін до Закону "Про вибори Президента України". Доки ці питання не будуть вирішені, сесія закрита не буде, - сказав він.

Тим часом картина дня у Верховній Раді не змінюється. На сьогодні парламентська трибуна ще заблокована депутатами від Партії регіонів, вихід у ложу президії перекрито стільцями. Депутати-"регіонали" сидять у ложі уряду.

Нагадаємо, згідно із календарним планом, сьогодні - останній пленарний день роботи четвертої сесії Верховної Ради VI скликання. Однак "регіонали" вже зібрали 150 підписів за проведення позачергової сесії Верховної Ради. Все буде залежати від розвитку ситуації.

Микола Томенко: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини