RU

Томенко спіймав Януковича, Яценюка і Богословську на порушеннях

08.09.2009, 16:24

Віктор Янукович, Арсеній Яценюк та Інна Богословська фактично почали свою передвиборчу кампанію із порушеннями законодавства. Про це сьогодні, відкриваючи засідання "круглого столу" на тему: "Діяльність ЗМІ у період президентської виборчої кампанії 2010 року", заявив віце-спікер Микола Томенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, М.Томенко звернув увагу на те, що В.Янукович, А.Яценюк та І.Богословська розміщують свою зовнішню рекламу, в тому числі й російською мовою, у той час як Закон про рекламу і Закон про мову передбачає, що реклама в Україні має бути українськомовною.

Крім того, віце-спікер повідомив, що інформаційне видання А.Яценюка - так звані "бойові листки" - розповсюджуються без вказівки тиражу, відповідальних за друк і друкарні. "Це означає, що фінансування здійснюється у тіньовому режимі, а інші політики, в принципі, не можуть реагувати на недостовірну інформацію, яка міститься у "бойових листках", виданих мільйонними тиражами... Наприклад, зачеплено честь Ющенка. Я в команді Ющенка. До кого мені звернутися, щоб спростувати недостовірну інформацію? Немає до кого. Слава Богу, Арсеній Петрович учора сам роздавав, можна було дзвонити адвокатові Ющенка і на місці просити вибачитися", - пояснив він.

Нагадаємо, зовнішня реклама І.Богословської вже потрапила у поле зору СБУ. Служба безпеки вивчила кримські біл-борди народного депутата, на яких І.Богословська закликає перестати "ділити Севастополь" і дати місту "статус українсько-російської території", і навіть направила в Генпрокуратуру свої результати. Стаття, за якою ведеться розслідування, передбачає до 12 років в'язниці.

Микола Томенко: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини