Томенко спіймав Януковича, Яценюка і Богословську на порушеннях

08.09.2009, 16:24

Віктор Янукович, Арсеній Яценюк та Інна Богословська фактично почали свою передвиборчу кампанію із порушення

Віктор Янукович, Арсеній Яценюк та Інна Богословська фактично почали свою передвиборчу кампанію із порушеннями законодавства. Про це сьогодні, відкриваючи засідання "круглого столу" на тему: "Діяльність ЗМІ у період президентської виборчої кампанії 2010 року", заявив віце-спікер Микола Томенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, М.Томенко звернув увагу на те, що В.Янукович, А.Яценюк та І.Богословська розміщують свою зовнішню рекламу, в тому числі й російською мовою, у той час як Закон про рекламу і Закон про мову передбачає, що реклама в Україні має бути українськомовною.

Крім того, віце-спікер повідомив, що інформаційне видання А.Яценюка - так звані "бойові листки" - розповсюджуються без вказівки тиражу, відповідальних за друк і друкарні. "Це означає, що фінансування здійснюється у тіньовому режимі, а інші політики, в принципі, не можуть реагувати на недостовірну інформацію, яка міститься у "бойових листках", виданих мільйонними тиражами... Наприклад, зачеплено честь Ющенка. Я в команді Ющенка. До кого мені звернутися, щоб спростувати недостовірну інформацію? Немає до кого. Слава Богу, Арсеній Петрович учора сам роздавав, можна було дзвонити адвокатові Ющенка і на місці просити вибачитися", - пояснив він.

Нагадаємо, зовнішня реклама І.Богословської вже потрапила у поле зору СБУ. Служба безпеки вивчила кримські біл-борди народного депутата, на яких І.Богословська закликає перестати "ділити Севастополь" і дати місту "статус українсько-російської території", і навіть направила в Генпрокуратуру свої результати. Стаття, за якою ведеться розслідування, передбачає до 12 років в'язниці.

Микола Томенко: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні