RU

Томенко розповів про сценарій, за яким Янукович залишиться на третій термін

10.08.2011, 09:42
Томенко розповів про сценарій, за яким Янукович залишиться на третій термін - Фото
e10acfd53ca330d250437acc1017b0cc.jpg

Томенко розповів про сценарій, за яким Янукович залишиться на третій термін
Від того, як будуть розгортатися нинішні політичні події і як на це відреагує опозиція і суспільство, стане зрозуміло, чи будуть продовжені повноваження Віктора Януковича на другий, а можливо, і на третій термін. Таку думку висловив заступник голови Верховної Ради Микола Томенко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі політика, Томенко зазначив, що все, що сьогодні відбувається, має дві основних мети: відсторонення від президентських виборів Юлії Тимошенко, а за нею, відповідно, й інших опонентів діючого президента, а з іншого боку - максимальне використання правоохоронних органів і админресурсу для досягнення політичних цілей.

Віце-спікер наголосив, що якщо не вдасться зупинити нинішній процес згортання демократії і влада досягне і першої, і другої мети, то першою вона доб'ється того, що не допустить до участі в президентській кампанії найпопулярніших кандидатів. А другою - монопольною концентрацією админресурсу - при будь-яких результатах голосування фактично може забезпечити для себе перемогу.

"Таким чином, якщо опозиція скоординованими діями, а суспільство небайдужістю не втрутиться в ситуацію, яка склалася, то вже сьогодні фактично програмується розвиток подій в Україні, за яким Віктор Янукович стає президентом на другий термін, а зі зміною Конституції - і на третій", - підсумував Томенко.

Микола Томенко: біографія, новини>>>
Віктор Янукович: біографія, новини>>
Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини