RU

Томенко пропонує створити Раду регіонів при Верховній Раді

01.12.2008, 12:59

Віце-спікер Микола Томенко пропонує створити Раду регіонів при Верховній Раді України. Про це він повідомив сьогодні, відкриваючи нараду з представниками українських органів місцевого самоврядування.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Томенко вважає, що раз у квартал Рада регіонів могла би подавати Верховній Раді свої рекомендації щодо законопроектів, що стосуються безпосередню регіональної політики.

М.Томенко наголосив, що на сьогодні український парламент є києво-донецьким. З інших регіонів більш-менш представлений тільки Львів. "Парламент повинен відчувати пульс регіонів, і я не думаю, що депутати, особливо профільні комітети, були б проти, якби напередодні розгляду законопроектів, особливо у другому читанні... щоб зібралися на такій Раді регіонів керівники місцевих рад і сказали, що, наприклад, дві-три норми є разюче неправильними або, навпаки, правильними", - сказав він.

До того ж Віце-спікер також зазначив, що ніхто не ліквідував Раду регіонів при Голові Верховної Ради, однак, на думку М.Томенка, статус такого органу має бути більш серйозним і не прив'язаним до яких-небудь персоналій.

Досьє на Миколу Томенка>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини