RU

Томенко пропонує фінансувати вибори їхнім ініціаторам

09.10.2008, 10:30

Проблему фінансування дострокової виборчої кампанії повинні вирішувати ініціатори цих виборів. Так вважає народний депутат від БЮТ, заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі БЮТ, зокрема, М. Томенко зазначив: "Не секрет, що в списку Партії регіонів є найбагатші люди Європи, а Президент може "поділитися" з народом мільйонами гривень, які виділяються з держбюджету, наприклад, на закордонні відрядження і утримання його Секретаріату".

На думку М. Томенка, для Віктора Ющенка додаткова загроза цих виборів полягає ще і в тому, що за результатами цієї виборчої кампанії будуть оцінюватися і його шанси стати повторно Президентом України. "Створюється враження, що ті люди, які штовхають його на черговий розпуск українського парламенту, роблять все, щоб це були останні вибори для В. Ющенка. Адже на сьогодні за оцінками популярності і президентського рейтингу можна спрогнозувати надто низькі показники політичної сили В. Ющенка, що однозначно приведе до того, що він не матиме щонайменше морального права балотуватися на наступній президентській кампанії", - наголосив М. Томенко.

Народний депутат навів останні результати всеукраїнського дослідження, проведеного "Українським демократичним колом" на замовлення Інституту політики, де Президент як політик має найвищий ступінь недовіри (70,5 %), а керівник його Секретаріату Віктор Балога має найнижчий з усіх публічних політиків рейтинг довіри (3,7 %).

Нагадаємо, Президент України В. Ющенко підписав Указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VI скликання і призначенні позачергових виборів, які повинні відбутися 7 грудня 2008 року.

Досьє на Миколу Томенка >>>

Детальніше про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини