RU

Томенко поділив депутатів-прогульників на "зухвалих" і "сором'язливих"

13.07.2009, 13:54

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко оприлюднив на прес-конференції список депутатів-прогульників і розділив їх на "зухвалих" і "сором'язливих".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, віце-спікер повідомив, що на четвертій сесії Верховної Ради VI скликання жодного разу письмово не зареєструвалися народні депутати від Партії регіонів Рінат Ахметов, Сергій Кий, Олександр Лещинський, Володимир Мальцев, Сергій Момот, Антон Пригодський. 60 письмових реєстрацій з 61 пропустили народні депутати Ігор Гуменюк (Партія регіонів), Олександр Дарда (Партія регіонів), Давид Жванія (НУНС).

"У нас дві категорії злісних прогульників. Одну категорію я називаю "зухвалі" прогульники - це представники великого бізнесу, з яких, як з мільярдерів вода як з гусака вода - ти їм можеш говорити, але у них свої проблеми кризові, і вони як не ходили, так і не ходять. І "сором'язливі" прогульники - до "сором'язливих" прогульників я зараховую відомих політиків, передусім кандидатів у президенти. Вони їздять по Україні і пояснюють, що їм соромно ходити у Верховну Раду і не соромно брати заробітну плату", - сказав М.Томенко.

Віце-спікер парламенту запропонував для кожної з категорій прогульників свої методи впливу. На "зухвалих" він запропонував впливати скасуванням депутатської недоторканості, внаслідок чого, за його словами, у представників великого бізнесу не буде причин домагатися депутатського мандату. Зі "сором'язливими" прогульниками М.Томенко запропонував боротися публічно і адміністративно.

"Я пропоную творчий підхід до того, як ліквідувати заборгованості Верховної Ради. Наприклад, народні депутати, особливо прогульники від Партії регіонів, відмовляються від своєї заробітної плати за ті засідання, на які вони не ходили, і ми перераховуємо ці гроші як внесок України за участь у Міжпарламентській асамблеї країн СНД, оскільки вони більше орієнтовані на СНД, на Росію. А з депутатів НУНС і БЮТ, які прогуляли, ми збираємо гроші і перераховуємо як внесок у Парламентську Асамблею Ради Європи. Таким чином компенсуємо міжнародні зобов'язання парламенту і знімаємо питання про те, що ми відвідуємо різні засідання, а внесків не платимо", - сказав політик.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Микола Томенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини