RU

Томенко побачив коаліцію в підтримку дострокових виборів

08.10.2008, 12:07

Фракції парламенту, які виступили ініціаторами дострокових виборів, повинні взяти зобов'язання щодо забезпечення їх проведення. Про це сьогодні заявив заступник Голови ВР України Микола Томенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, політик наголосив, що на консультаціях з Президентом у нього склалося враження, що створена коаліція, яка виступає за дострокові вибори в складі Партії Регіонів і НУНС. "І ці дві фракції повинні взяти зобов'язання готувати дострокові вибори", - наголосив він і додав, що на сьогодні закон про вибори не дозволяє провести виборчу кампанію, також як і закон про Держбюджет.

"Було б справедливо, якби Президент, Наша Україна і Партія регіонів взяли на себе зобов'язання провести вибори, то вони повинні і керувати парламентом в тій частині, щоб вносити зміни до закону про вибори і Держбюджет", - зазначив М. Томенко.

Він також зазначив, що фракція БЮТ виступає проти проведення дострокових виборів, і буде робити все для того, щоб їх не було. До того ж М. Томенко наголосив, що якщо вони відбудуться, то БЮТ готовий до таких виборів.

Раніше глава держави провів консультації з лідерами фракцій щодо розпуску Верховної Ради. За словами прес-секретаря Президента Ірини Ваннікової, всі лідери фракцій погодилися на проведення дострокових парламентських виборів.

Досьє на Миколу Томенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини