RU

Томенко переконаний, що суд виправдає Кучму

31.08.2011, 13:25

Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що суд визнає другого президента України Леоніда Кучму невинним у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе. Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

Політик переконаний, що на даному етапі справа про вбивство Гонгадзе нічим, окрім того, що екс-начальник департаменту зовнішньої розвідки Міністерства внутрішніх справ України Олексій Пукач отримає вирок, не закінчиться.

У той же час, на думку Томенка, українське суспільство може почути про Гонгадзе погане, нібито він разом з Олексієм Подольським і редактором Української правди Оленою Притулою готували державний переворот. "Перетворення Георгія та його друзів на ворогів українського народу - це вже на голову не лізе. Так виглядає, що до прізвищ Олексія Подольського та Олени Притули може додатися ще прізвище когось з опозиції, кого треба посадити у в'язницю", - припустив Томенко.

Нагадаємо, раніше Пукач назвав другого президента України Леоніда Кучму, екс-голову МВС Юрія Кравченка, нинішнього голову Верховної Ради Володимира Литвина, колишнього першого заступника голови МВС Миколу Джигу замовниками вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Він також заявив, що Гонгадзе, Притула і Подольський готували державний переворот, від якого нібито він врятував Україну.

Справа Гонгадзе: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини