RU

Томенко передбачив долю Закону про вибори Президента

02.02.2010, 13:48

Проект змін до Закону про вибори Президента, запропонований Партією регіонів, завтра парламент не прийме, впевнений народний депутат від БЮТ, віце-спікер Микола Томенко. Про це він заявив журналістам на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Томенко зазначив: "Я впевнений, що завтра закон (про внесення змін до закону про вибори Президента, - ред.) не буде прийнято. Якщо теоретично допустити, що його приймуть, я впевнений, що Президент його не підпише. Я точно так само впевнений, що міжнародне співтовариство відреагує на спробу за декілька днів до завершення виборчої кампанії підкоректувати не просто правила гри, а основні принципи підрахунку голосів".

Депутат наголосив, що подібна спроба регіоналов відкоректувати виборче законодавство за декілька днів до голосування дискредитує чесний і демократичний характер президентських виборів. "Я запропонував би Партії регіонів все ж вигравати так, як це передбачено законом, або гідно пройти виборчу кампанію, щоб потім не було підстав говорити про те, що в останні дні результати виборів були сфальсифіковані", - додав він.

Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини