Томенко передбачив долю Закону про вибори Президента

02.02.2010, 13:48

Проект змін до Закону про вибори Президента, запропонований Партією регіонів, завтра парламент не прийме, впевнений народний деп

Проект змін до Закону про вибори Президента, запропонований Партією регіонів, завтра парламент не прийме, впевнений народний депутат від БЮТ, віце-спікер Микола Томенко. Про це він заявив журналістам на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Томенко зазначив: "Я впевнений, що завтра закон (про внесення змін до закону про вибори Президента, - ред.) не буде прийнято. Якщо теоретично допустити, що його приймуть, я впевнений, що Президент його не підпише. Я точно так само впевнений, що міжнародне співтовариство відреагує на спробу за декілька днів до завершення виборчої кампанії підкоректувати не просто правила гри, а основні принципи підрахунку голосів".

Депутат наголосив, що подібна спроба регіоналов відкоректувати виборче законодавство за декілька днів до голосування дискредитує чесний і демократичний характер президентських виборів. "Я запропонував би Партії регіонів все ж вигравати так, як це передбачено законом, або гідно пройти виборчу кампанію, щоб потім не було підстав говорити про те, що в останні дні результати виборів були сфальсифіковані", - додав він.

Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II