RU

Томенко озвучив топ-10 парламентських прогульників і топ-20 відмінників

20.07.2010, 15:35

У Верховній Раді України - позитивні тенденції: кількість прогульників скорочується, а депутатів, які ходять на роботу, - збільшується. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник голови парламенту Микола Томенко.

"Ситуація поліпшилася. У нас немає жодного депутата, який прогуляв би всі засідання. Є депутати, які прогуляли все, за винятком одного, двох або трьох засідань. Сім з них - від Партії регіонів, троє - від БЮТ. Правда, з БЮТ один вже перейшов у коаліцію, але формально він залишається у складі БЮТ", - сказав М.Томенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Зокрема у топ-10 прогульників, за даними віце-спікера, увійшли: депутат від Партії регіонів Ринат Ахметов (пропустив 74 засідання з 75), з таким же результатом завершили сесію регіонали Сергій Кий, Олександр Лещинський, Володимир Мальцев і Юрій Чертков; 73 з 75 засідань пропустили регіонали Володимир Зубик і Сергій Момот, бютівці Андрій Веревський і Костянтин Жеваго пропустили 74 засідання з 75, бютівець Гарегін Арутюнов - 73 з 75 засідань Верховної Ради.

До топ-20 відмінників увійшли: 7 регіоналів, 7 бютівців, 3 депутати від Блоку Литвина, 2 комуністи і один депутат від НУНС. Без поважної причини ці депутати пропустили всього одне з 75 засідань шостої сесії Верховної Ради VI скликання.

Зокрема це регіонали Сергій Глазунов, Юрій Каракай, Василь Кісельов, Юрій Колоцей, Едуард Павленко, Іван Попеску, Артем Пшонка, бютівці Євген Зимин, Микола Ковзель, Степан Курпіль, Сергій Міщенко, Олександр Скибінецький, Микола Томенко і Микола Трайдук, від Блоку Литвина - Володимир Герасимчук, Ігор Шаров і Голова ВР Володимир Литвин; комуністи Адам Мартинюк і Валентин Матвеєв, а також депутат від НУНС Анатолій Матвієнко.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини