RU

Томенко описав образ ідеального спікера ВР

18.11.2008, 12:37

БЮТ проголосує будь-якої миті за ту кандидатуру спікера, який чітко заявить про свої програмні принципи роботи на цій посаді, визначить пріоритетність законів і разом з урядом візьме відповідальність за соціально-економічну ситуацію в Україні. Про це заявив народний депутат від БЮТ Микола Томенко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі М. Томенка, політик, зокрема, сказав: "Нас не цікавить прізвище майбутнього Голови ВР, його партійна чи інша приналежність. Нас цікавить те, які закони він буде пропонувати, і чи готовий він забезпечити стабільну ситуацію в Україні".

На думку парламентаря, спікер має ініціювати, передусім, розгляд законів про соціальний захист населення, про захист української економіки, розгляд проекту бюджету на наступний рік, забезпечити порядок у сесійній залі і не бути керованим з інших владних кабінетів. "Відповідальність, спільна робота, коаліція або хоча б публічні зобов'язання про те, що робитиме новий Голова ВР - це ті вимоги, які ставить наша політична сила перед майбутнім спікером", - наголосив М. Томенко.

У такому випадку, за його словами, 155 депутатів БЮТ готові разом з ним рятувати країну. "В іншому разі ті, хто викликав чергову політичну кризу і ситуацію "безголового" парламенту, мають разом із Президентом брати відповідальність на себе і "не розводити" ні парламент, ні всю країну", - підсумував БЮТівець.

Нагадаємо, минулого тижня ВР відкликала Арсенія Яценюка з посади спікера парламенту. За це проголосувало 233 народних депутати.

У Верховній Раді України вже зареєстровано проект Постанови ВР про обрання Головою українського парламенту В. Литвина. Суб'єктом законодавчої ініціативи виступив Олександр Омельченко, член фракції НУНС. Проект зареєстровано 12 листопада під N3362.

Сьогодні Верховна Рада змінила календарний план своєї роботи, відповідно до якого вона продовжить роботу у пленарному режимі в четвер, о 10:00.

Досьє на Миколу Томенка >>>

Усе про ситуацію в парламенті>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини