RU

Томенко не підтримує блокування БЮТом парламенту

21.10.2010, 09:45
Томенко не підтримує блокування БЮТом парламенту - Фото
4170da68fc7096e47e701d2c26800f94.jpg

Томенко не підтримує блокування БЮТом парламенту
Блокування парламенту фракцією БЮТ не додало авторитету опозиції і не принесло користі суспільству. Таку думку висловив Заступник Голови Верховної Ради, представник БЮТ Микола Томенко (на фото).

"Я завжди був прихильником того, що на сесії треба вести боротьбу законопроектами і своєю позицією, а не блокуванням і недопущенням засідань", - цитує віце-спікера його прес-служба.

За його словами, якщо і далі ситуація буде розвертатися так, то фракцію БЮТ будуть витісняти у так звану радикальну, непримиренну, неінтелектуальну опозицію. "Водночас інші політичні сили, які представлені в парламенті, будуть поміщатися для послідовної, принципової і змістовної опозиції", - зазначив він.

Нагадаємо, 20 жовтня БЮТ заблокував трибуну і президію Верховної Ради. У ложі президії бютівці повісили плакати "Економічний провал вже сьогодні" і "Убивчі ціни і тарифи вже сьогодні", в ложі уряду - "Політика влади: багатим - все, бідним - високі тарифи" і "Уряд, зупини емісію - причину різкого зростання цін". Нардепи пояснили блокування тим, що коаліція відмовилася підтримати пропозицію включити до порядку денного проект постанови про заходи щодо недопущення збільшення цін на продукти харчування.

Микола Томенко: біографія та добірка новин >>>

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини