RU

Томенко назвав головних "прогульників" у Верховній Раді

15.11.2010, 16:30
Томенко назвав головних
a596af2f7b525e9ab1dab7de559d9a50.jpg

Томенко назвав головних "прогульників" у Верховній Раді

У вересні-жовтні 2010 року зросла кількість народних депутатів, які жодного разу письмово не зареєструвалися у Верховній Раді, і слідчий, згідно з чинним законодавством, був відсутній на всіх пленарних засіданнях парламенту. Про це йдеться у даних про участь народних депутатів у пленарних засіданнях Верховної Ради з 7 вересня по 21 жовтня 2010 рік, оприлюднених заступником Голови Верховної Ради Миколою Томенком (на фото).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі М.Томенка, парламентарій нагадав, що згідно з Регламентом ВР, перед відкриттям кожного пленарного засідання проводиться реєстрація народних депутатів особисто на підставі пред'явлення посвідчення народного депутата і підтвердження своєї присутності власноручним підписом, а також за допомогою електронної системи.

М.Томенко наголосив: "28 народних депутатів жодного разу не взяли участі у пленарних засіданнях, які відбулися з 7 вересня по 21 жовтня. Тобто пропустили 20 засідань". Заступник Голови ВР пояснює цей факт передусім тим, що з цих 28 народних депутатів - 9 (Геннадій Васильєв, Василь Горбаль, Володимир Демішкан, Микола Джига, Микола Злочевський, Григорій Ілляшов, Ігор Калетник, Дмитро Саламатін, Микола Шершун) є сумісниками, які займаються іншою роботою, а їхні картки активно голосують у парламенті".

"Загалом же серед найбільших "прогульників" 17 депутатів із Партії регіонів (Ринат Ахметов, Геннадій Васильєв, Сергій Васютін, Андрій Веревський, Василь Горбаль, Володимир Демідко, Володимир Демішкан, Микола Джига, Микола Злочевський, Григорій Ілляшов, Сергій Кий, Олександр Лещинський, Володимир Мальцев, Орест Муц, Дмитро Саламатін, Василь Стельмашенко, Юрій Чертков), 8 - з БЮТ (Гарегін Арутюнов, Олександр Буряк, Сергій Веліжанський, Степан Глусь, Костянтин Жеваго, Іван Куровський, Євген Сигал, Антон Яценко) і по одному з Блоку Литвина (Микола Шершун), КПУ (Ігор Калетник) і НУНС (Ігор Гуменюк).

Водночас, за словами М.Томенка, у парламенті значно поліпшилася ситуація з відвідуваністю. За два місяці роботи (вересень-жовтень) 69 народних депутатів не пропустили жодного пленарного засідання. З цих 69 народних депутатів 24 - з Партії регіонів, 17 - БЮТ, 6 - Блок Литвина, 4 - КПУ, 6 - НУНС і 12 - позафракційних.

Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини