RU

Томенко: Команда Януковича нахабно відпочиває за кордоном

20.07.2010, 14:25

В опозиції здивовані, що команда Президента України Віктора Януковича "нахабно не виконує його вказівки відпочивати у Криму". Про це заявив віце-спікер Верховної Ради, народний депутат від БЮТ Микола Томенко сьогодні на брифінгу.

"Я здивований тим, що, я сказав би так, нахабно команда Януковича не виконує його вказівки відпочивати у Криму. Все більше повідомлень ми отримуємо з-за кордону про те, що Адміністрація Президента, інші посадові особи фінансово підтримують туризм в інших країнах, тоді як Президент чітко акцентував увагу на необхідності підтримки внутрішнього туризму", - сказав М.Томенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

М.Томенко також зазначив, що він радив би Президенту України В.Януковичу зібрати інформацію про те, де відпочивали його чиновники, "і зробити серйозні висновки... тим більше, що часу багато, відпочинок у нього великий, як ви знаєте".

Сам віце-спікер, за його словами, збирається підтримати внутрішній український туризм і провести свою відпустку у Закарпатті з 1 по 21 серпня. "А Адміністрація Президента, я думаю, вчинила несправедливо: і Президента обдурила, що поїде у Крим, і українському народу не допомагає", - додав він.

Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини