RU

Томенко каже, що в Україні п'ють і рекламують алкоголь, як ніде в Європі

06.10.2008, 15:18

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко констатує, що Україна залишилася "ледве не єдиною в Європі країною, яка дозволяє собі ліберальне ставлення до великої кількості реклами алкоголю і до безперешкодного продажу і розпивання спиртних напоїв".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі М. Томенка, парламентарій зазначив: "Ніде більше в Європі ви не побачите такої кількості місць, де рекламують алкоголь, відпочиває молодь із пляшками в парках, на пляжах, концертах тощо. Саме тому я ініціював ряд законопроектів, щоб, з одного боку, захистити здоровий образ життя, а з іншого, - уберегти молодь від згубного впливу реклами і формування моди на випивку".

Також М. Томенко вважає, що не меншою небезпекою є продаж і споживання слабоалкогольных напоїв. "Очевидно, що розпивання слабоалкогольных напоїв або пива в пляшках під час спортивних змагань і концертних заходів - не тільки зло для тих, хто п'є, а й проблема безпеки для всіх людей, які присутні на цьому заході. Саме тому народні депутати Наталія Королівська і Євгенія Суслова зареєстровали законопроект щодо обмеження вживання і продажу слабоалкогольных напоїв", - зазначив віце-спікер.

Водночас М. Томенко нагадав, що з 1 січня 2009 року на носіях зовнішньої реклами в містах і за їх межами зникне реклама алкоголю і тютюну. Також у телепередачах буде заборонено розміщувати інформацію рекламного характеру у вигляді дикторського тексту або звукового супроводу про спонсора-виробника алкогольних напоїв, або про відповідну алкогольну торгову марку. З 1 січня 2010 року буде заборонено рекламу алкоголю і тютюну в друкованих ЗМІ, крім спеціалізованих видань.

Досьє на Миколу Томенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини