RU

Томенко бачить кандидата Ющенка на третьому місці

26.10.2009, 15:27

У Блоці Юлії Тимошенко прогнозують, що Президент України Віктор Ющенко буде третім у президентській гонці-2010. Зокрема, про це журналістам на брифінгу сьогодні заявив віце-спікер, народний депутат від БЮТ Микола Томенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, М.Томенко наголосив: "Я скажу непопулярну річ. Всі дуже критично налаштовані на шанси Президента України Віктора Ющенка. Я вважаю, що якраз його прізвище може бути головною інтригою президентської виборчої кампанії. І я вважаю, що у Президента є всі основи, і у нас є всі основи прогнозувати, що Віктор Ющенко може стати третім. Я вважаю, що для багатьох експертів це буде несподіванкою, оскільки вони кажуть, що він буде п'ятим, шостим, сьомим, у нього немає ніяких шансів. Я вважаю, що при правильній побудові стратегії виборчої кампанії, при активній роботі його команди він дійсно може вийти на третє місце".

М.Томенко також вказав, що самовисування В.Ющенка кандидатом в президенти стало для нього несподіванкою. Коментуючи цей момент, нардеп передбачив: можливо, в оточенні Президента побоювалися, що навіть на засіданні партії "Наша Україна" В.Ющенко не набере більшості голосів за висунення кандидатом в президенти. "Я так зрозумів, що, оскільки немає ніякої гарантії, що якась партія висуне його одноголосно, очевидно, пішли шляхом самовисування", - сказав він.

Нагадаємо, раніше сьогодні В.Ульянченко повідомила, що В.Ющенко піде на вибори як самовисуванець. Документи в ЦВК він подасть у період з 27 по 30 жовтня. "Віктор Андрійович вирішив йти на вибори як самовисуванець... А з'їзд "Нашої України", який відбудеться 8 листопада, обов'язково підтримає його висунення і стане основною рушійною силою кандидата в президенти Віктора Ющенка", - сказала вона.

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Микола Томенко: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини