RU

Томбінський вірить, що Україна виконає всі умови ЄС до саміту

18.09.2013, 11:52
Томбінський вірить, що Україна виконає всі умови ЄС до саміту - Фото
Ян Томбінський (фото - Council of the European Union)
Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський вірить, що Україна підпише угоду про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Томбінський підкреслив: "Сьогодні уряд завершив процедурно дорогу до схвалення угоди про асоціацію. Це дуже важливий і рішучий крок українського уряду".

За його словами, з боку ЄС процесуальні процедури також підходять до завершення.

Томбінський уточнив, що поки не можна говорити, що Україна виконала всі вимоги ЄС для підписання документа. "Але після сьогоднішнього рішення, я впевнений, не буде інших перешкод, щоб і політичні старання були виконані. Я впевнений, що Вільнюс буде нашим спільним успіхом", - сказав він.

Нагадаємо, 28 листопада у Вільнюсі може бути підписана угода про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. З перших днів вересня Верховна Рада щільно і результативно, незважаючи на протестні настрої в правлячій Партії регіонів, взялась прийнимати євроінтеграційні закони. Президент Віктор Янукович пообіцяв українцям референдум - щоб народ сам вирішив, куди йому вступати: в Європейський Союз або Митний.

Сьогодні Кабінет міністрів схвалив проект угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Проект займає 236 сторінок і передбачає, в тому числі, створення зони вільної торгівлі з ЄС. Документ передбачає поступове зближення України та ЄС (але це не означає, що Україна обов'язково стане членом ЄС у майбутньому), поглиблене участь України в програмах ЄС, нові умови економічних і торговельних відносин, посилені вимоги до екології і безпеки праці, підвищення стандартів продукції.

Досьє на Яна Томбінського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини