RU

Ткачук розповів, скільки бойовиків здалися СБУ

21.04.2016, 13:45
Ткачук розповів, скільки бойовиків здалися СБУ - Фото
4e348671088093ffb1f9a989125e4735.jpg
60 проросійських найманців скористалися програмою СБУ "На тебе чекають вдома". Про це повідомив керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук на брифінгу, передає кореспондент ЛІГА.net.

Він зазначив, що співробітники СБУ постійно спілкуються з родичами бойовиків і говорять відкрито, що їх чекає після повернення в Україну. "Нічого їм не загрожує, це не спосіб заманити їх і знищити", - зазначив Ткачук.

За його словами, 30 осіб звільнено від кримінальної відповідальності за рішенням суду.

Ткачук пояснив, що реєструються кримінальні провадження і здійснюються досудові розслідування. "Йдеться про амністію і помилування, ми використовуємо ті механізми, які вже викладені в кримінально-процесуальному законодавстві і Кримінальному кодексі", - додав Ткачук.

Він уточнив, що рішення приймається по конкретно кожній людині.

"Ми домовляємося, яким чином вона повернеться з окупованої території, найчастіше це відбувається на нульових блокпостах", - зазначив Ткачук.

За його словами, останнім часом відзначається прогресуюча динаміка, це означає, що все більше бойовиків розуміють, що програма працює.

Програма "На тебе чекають вдома" передбачає повернення на підконтрольну Україні територію бойовиків, які добровільно відмовилися від участі в терористичних організаціях ДНР/ЛНР.

Однак уникнути кримінальної відповідальності можуть ті особи, які не брали участі у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях і тяжких злочинах.

Ідентифіковано три офіцери збройних сил Росії, які супроводжували перевезення озброєння, боєприпасів і вибухівки через неконтрольовані ділянки російсько-українського кордонів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини