RU

Тимошенко звернеться до Євросуду, не чекаючи рішення по касації

15.05.2012, 11:27
Тимошенко звернеться до Євросуду, не чекаючи рішення по касації - Фото
Юлія Тимошенко та Сергій Власенко (фото - tymoshenko.ua)
Захист екс-прем'єра України Юлії Тимошенко звернеться до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), не чекаючи рішення по касації на вирок у газовій справі. Про це заявив захисник лідера партії Батьківщина Сергій Власенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко зазначив, що розглядаючи справу в Печерському районному суді, суддя Кірєєв працював в авральному режимі, справа слухалася без перерви, у тому числі й у відсутності Юлії Тимошенко та захисту. "Сьогодні судді поступили по-іншому. Їм потрібно затягувати розгляд справи. Розуміючи, що є певний тиск європейським співтовариством, перша і друга інстанція знехтувала законом при розгляді цієї справи і влада прийняла рішення затягувати розгляд справи. Тому сьогодні, без будь-яких законних підстав, при наявності письмової заяви Юлії Володимирівни, яка просила слухати справу в її відсутність, суд переніс розгляд справи більш ніж на місяць тільки з однією метою - затягнути і не приймати остаточного рішення ", - сказав адвокат.

Власенко підкреслив, що захист, маючи усі законні підстави, наполягав на розгляді справи. Однак, за його словами, закон в цій справі нікого не цікавить. "Я ще раз звертаюся до Януковича: якщо ви думаєте, що сьогоднішнім рішенням ви закрили нам дорогу в Європейський суд, ви помиляєтеся. Сьогоднішнє засідання ми вважаємо остаточним рішенням і йдемо в Європейський суд з прав людини", - підкреслив захисник екс-прем'єра.

Нагадаємо, сьогодні Вищий спеціалізований суд України у цивільних і кримінальних справах переніс розгляд касаційної скарги екс-прем'єра Юлії Тимошенко на 26 червня.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини