RU

Тимошенко знову пропустить допит свідка у справі Щербаня

15.05.2013, 14:14
Тимошенко знову пропустить допит свідка у справі Щербаня - Фото
Юлія Тимошенко
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко сьогодні так і не виїхала до Києва для участі в судовому засіданні у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня. На засіданні, яке почнеться о 16:00, має відбутися допит свідка Петра Кириченка, екс-помічника Павла Лазаренка.

У прес-службі Державної пенітенціарної служби кажуть, що ув'язнена не погодилася на етапування до суду в Київ. Начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащіков після спілкування з Тимошенко заявив, що на етапування необхідно близько 6-7 годин. "Вона (Тимошенко, - ред.) продовжує свою подвійну гру, пише в заявах одне, але не погоджується на виписку з лікарні, не погоджується послідувати до автомобіля, і не відмовляється від звинувачень і шантажу співробітників пенітенціарної служби", - сказав він.

За його словами, в останній заяві Тимошенко зазначила, що тюремники порушують "її право і силою не доставляють її до суду". "Тобто, навіть у своїй заяві вона говорить про те, що ми нібито повинні робити це (транспортування) силою. Це вже провокація, хоча вона навіть не сіла в автомобіль. А про застосування сили ми навіть думки не допускаємо", - зазначив Колпащіков . Про відмову опозиціонерки від етапування до ДПтС склали акт, його передали до суду.

Тим часом в Батьківщині стверджують, що ДПтС поширює неправду щодо Тимошенко. "Позиція Юлії Тимошенко незмінна: вона наполягає на особистій присутності під час допиту всіх свідків у справі Щербаня, оскільки мова йде про тяжкий обвинуваченні", - говорять в політсилі. Також призводять  копію заяви лідера опозиції, в якій вона вимагає доставити її на допит свідка.

Також у Батьківщині відзначають, що "вчора тюремники в черговий раз повідомили неправду про те, що Юлія Тимошенко нібито відмовляється їхати на судове засідання у слідчим діям з допиту свідка Петра Кириченка".

Вранці повідомлялося, що на території ЦКБ № 5 міста Харкова, де проходить лікування екс-прем'єр, знаходяться карета швидкої допомоги, автозак, машини супроводу ДАІ і машина Беркута. Напередодні Тимошенко написала заяву з вимогою забезпечити в середу її доставку на засідання Печерського райсуду Києва, в ході якого допитають Кириченко.

Засідання було перенесено з 26 квітня на 15 травня. Це вже другий перенос допиту Кириченко. Тимошенко жодного разу не була присутня на засіданні у цій справі, але заявляла, що Кириченко вже взяв на себе "тягар лжесвідчення".

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини