RU

Тимошенко зазирнула до опозиціонерів і втекла, - тюремники

12.04.2013, 14:17
Тимошенко зазирнула до опозиціонерів і втекла, - тюремники - Фото
Юлія Тимошенко
Якщо вірити повідомленням Державної пенітенціарної служби (ДПтС), екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яка вчора письмово просила про зустріч з Юрієм Луценком, Арсенієм Яценюком, Олександром Турчиновим, передумала зустрічатися з ними, як тільки їх побачила.

"Тільки що вдруге поспіль до засудженої Юлії Тимошенко зайшли представники пенітенціарної служби та запитали про готовність провести побачення з народними депутатами, про яке вона просила письмовою заявою на ім'я керівництва колонії. Засуджена з ходунками вийшла в коридор, дійшла до кімнати побачень, через вхідні двері побачила народних депутатів, які її чекають, після цього швидко повернулася в свою палату і заявила, що відмовляється пройти до кімнаті побачень", - сказано в повідомленні на сайті ДПтС.

Тюремники як і раніше стверджують, що не перешкоджають зустрічі. "Співробітники пенітенціарної служби знову зайшли до засудженої і знову запропонували своє сприяння в організації зустрічі. Зокрема, запропонували встановити ліжко в кімнаті для побачень, а також поцікавилися, яка допомога потрібна засудженій. У відповідь Ю.Тимошенко обізвала співробітників установи провокаторами і сказала, що з кімнати свого перебування не вийде. Інформацію про відмову засудженої від побачення повідомили депутатам, які прибули. ДПТС відзначає, що ніяк не перешкоджає тому, щоб побачення відбулося згідно з вимогами закону. Крім того, зазначаємо, що засуджена свідомо провокує таку конфліктну ситуацію через власні політичні мотиви", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, близько години тому прес-служба Батьківщини повідомила, що опозиційних депутатів і екс-міністра МВС Юрія Луценка не пускають до Тимошенко, не пояснюючи причин. Зазначалося, що політики знаходяться на 9-му поверсі харківської лікарні, де лікується екс-прем'єр. Арсеній Яценюк вважає, що це "санкціонована провокація" тюремників, і вони планують дати дозвіл на зустріч з Тимошенко лише до початку акції "Вставай, Україно!" в Харкові, запланованої сьогодні на 15:00.

Досьє на Юлію Тимошенко

Досьє на Юрія Луценка

Досьє на Арсенія Яценюка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини