RU

Тимошенко заявляє, що вилучені дозиметри 4 рази рятували їй життя

13.09.2012, 18:00
Тимошенко заявляє, що вилучені дозиметри 4 рази рятували їй життя - Фото
dee7e17b8f396ae9da45ea476542c595.jpg
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що конфісковані у неї співробітниками Державної пенітенціарної служби (ДПтС) дозиметри радіації за час використання чотири рази показували перевищення норми радіації. Про це сказано в заяві Тимошенко, яку цитує прес-служба Батьківщини.

"За період такого контролю чотири рази дозиметр показував дані, які суттєво перевищують норму, зафіксовану на приладі в накопичувальному режимі. Я планувала передати ці дозиметри найближчим часом моїм захисникам для оприлюднення цієї інформації", - заявила екс-прем'єр, коментуючи вилучення у неї дозиметрів .

Тимошенко заявляє, що обшук в її палаті в харківській лікарні N5 був організований з метою вилучити дозиметри "безпосередньо за дорученням Януковича, тому що саме він здатний зараз впливати спеціальними засобами на моє здоров'я і життя". "І саме вилучення дозиметрів, про яких знала адміністрація колонії, є зайвим тому підтвердженням", - додала екс-прем'єр.

Тепер, за словами Тимошенко, вона вимагає дозволити її захисникам передати нові пристрої, так як роботі старих дозиметрів, "які вже побували в руках СБУ", вона вірити не може.

Коментуючи знайдені у Тимошенко ліки, адвокат екс-прем'єра Олександр Плахотнюк заявив, що невідомі препарати могли підкинути Тимошенко співробітники ДПтС.

Нагадаємо, сьогодні ДПтС повідомила, що провела обшук в палаті Тимошенко. У службі зазначили, що виявили схованку, замасковану під том Кримінального кодексу України. Нібито Тимошенко ховала заборонені предмети - дозиметри - у книзі, а невідомі ліки - в тумбочці.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини