RU

Тимошенко заявила, що асоціація з ЄС - не самоціль для України

20.09.2013, 14:25
Тимошенко заявила, що асоціація з ЄС - не самоціль для України - Фото
Юлія Тимошенко. Фото з ​​офіційного сайту
Екс -прем'єр-міністр України Юлыя Тимошенко у зверненні до 10-ї Ялтинської щорічної саміту нагадала, що угода про асоціацію з ЄС створює можливість позитивних змін в Україні, але не гарантує їх. Про це повідомляє офіційний  сайт Юлії Тимошенко.

Авторитаризм, неповага до верховенства права, і прав людини, погане економічне управління не зникнуть самі по собі тільки тому, що існує підписану угоду", - йдеться у зверненні Тимошенко.

Екс-прем'єр закликала учасників саміту подивитися далі, за межі 2013: " Без створення умов для послідовної та ефективної імплементації угоди, воно, на жаль, може перетворитися на черговий втрачений шанс".

Також Тимошенко нагадала, що "в пріоритеті України має бути створення виборчої системи, що викликає довіру , і правил виборів (Виборчого кодексу) президента і парламенту, що відповідають європейським стандартам".

Нагадаємо, сьогодні, в Лівадійському палаці в Ялті  відкрилася 10-та Ялтинська щорічна зустріч "Україна і світ в епоху змін: фактори". У саміті бере участь керівництво України, а також політики та експерти з понад 20 країн світу .

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини