RU

Тимошенко закликала владу і опозицію почати діалог заради ЄС

27.06.2013, 10:37
Тимошенко закликала владу і опозицію почати діалог заради ЄС - Фото
Юлія Тимошенко
Лідер опозиції, ув'язнена  Юлія Тимошенко вважає, що для виконання критеріїв, запропонованих Україні Європейським Союзом для підписання угоди, потрібно створити нову організаційну структуру - круглий стіл або асамблею. Про це йдеться в її публікації на Українській правді.

"Я вважаю, що треба негайно створити нову організаційну структуру типу круглого столу або асамблеї, яка буде активно і публічно діяти відтепер і до набрання законної чинності угоди про асоціацію, включаючи підписання та ратифікацію цього документа", - написала екс-прем'єр, запропонувавши назвати структуру національний круглий стіл Розуміння заради європейського майбутнього.

Тимошенко також запропонувала ключові принципи організації і діяльності НКС. За її словами, повноправними учасниками круглого столу мають стати президент, визначені ним посадові особи його адміністрації і уряду, спікер парламенту і лідери всіх парламентських фракцій, керівники профільних комітетів ВР, що беруть участь в євроінтеграційних процесах, представники Венеціанської комісії, представники делегації ЄС, лідери політичних груп Європарламенту та посли ЄС в Україні.

"Найголовніше - серцем цього Національного круглого столу має стати участь у його роботі моральних авторитетів нації, лідерів громадських рухів і організацій, які не дадуть політикам діяти безвідповідально або подвійними стандартами", - написала Тимошенко.

За її словами, круглий стіл обов'язково повинен мати діючий виконавчий орган, який забезпечить його організацію та ефективну діяльність.

"На першому засіданні повинен бути затверджений план спільної роботи з виконання критеріїв ЄС. Кожне засідання має завершуватися прийняттям письмових рішень з усіх питань, обов'язкових для затвердження в парламенті та уряді", - вважає політик.

Тимошенко заявляє, що круглий стіл варто скликати раз на тиждень і проводити його від початку до кінця в присутності представників преси.

"Безумовно, потрібно відстрочити літні парламентські канікули до завершення всіх справ з виконання передумов до підписання угоди", - написала Тимошенко.

Як місце проведення круглого столу вона запропонувала Український дім.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини