RU

Тимошенко закликала опозицію створити єдину потужну партію

22.01.2013, 10:45
Тимошенко закликала опозицію створити єдину потужну партію - Фото
Юлія Тимошенко
Екс-прем'єр  Юлія Тимошенко звернулася до українців з нагоди Дня соборності України, закликавши опозиційні сили в складі Батьківщини, Свободи та УДАРу до створення єдиної партії для боротьби з режимом президента Віктора Януковича.

"Головним завданням на наступний рік є поглиблення нашої єдності і створення стійкої, добре скоординованої опозиційної коаліції у складі Батьківщини, Свободи та УДАРу. Заради перемоги на президентських виборах 2015 року опозиційного кандидата наші фракції в парламенті повинні не декларативно, а реально працювати, як годинник" , - сказано у зверненні, оприлюдненому прес-службою Батьківщини у вівторок, 22 січня.

"Ідеальний варіант - продовження об'єднавчих процесів опозиційних сил, створення єдиної партії, тому що каток Партії регіонів може зупинити лише потужна опозиційна сила, яка буде мати беззаперечну підтримку суспільства. Об'єднавчі процеси опозиційних сил із суспільством прискорять загибель цього колоса на глиняних ногах, яким насправді є режим Януковича ", - зазначає екс-прем'єр.

Тимошенко нагадує, що рік тому опозиційні сили підписали угоду про об'єднання. "Сьогодні, можливо, комусь здається, що з тих пір нічого не змінилося, тому що Україною продовжує правити банда клептократів, країна скочується в новітнє азіатство, більшість людей також страждають від тотальної несправедливості, а я, мої соратники, як і рік тому, звертаюся до вас з в'язниці", - додала опозиціонерка.

На її переконання, ідея об'єднання і соборності в країні все ж працює, але справжня соборність України можлива лише за умови приєднання до Європейського Союзу. "Один за всіх і всі за одного! Я пропоную зробити ці слова девізом 2013 року", - підсумовує Тимошенко.

Нагадаємо, 22 січня в Україні щорічно відзначали День соборності. З 2012 року, згідно з указом президента Януковича, в цей день відзначають День соборності і свободи.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини