RU

Тимошенко закликала опозицію об'єднатися й перемогти Януковича

07.02.2012, 17:38
Тимошенко закликала опозицію об'єднатися й перемогти Януковича - Фото
Юлія Тимошенко
Лідер партії Батьківщина, колишній прем'єр-міністр, ув'язнена Качанівської колонії Юлія Тимошенко написала лист своїм соратникам, в якому подякувала їм за стійкість і закликала об'єднатися з колегами по опозиції для спільної перемоги на парламентських виборах.

"Всіма вашими силами і можливостями, на всіх рівнях переговорного процесу в центрі й  регіонах, ви повинні забезпечити повне, істинне, щире об'єднання опозиційних сил в єдиний незламний моноліт", - закликала Тимошенко, текст листа якої цитує прес-служба Батьківщини.

Тимошенко пише, що "дріб'язкове гетьманство опозиціонерів" позбавить Україну шансу. "Об'єднання лише в мажоритарних округах - недостатньо. Ви зобов'язані не декларувати, а реально захистити Україну від деградації", - зазначила опозиціонер.

Також лідер БЮТ схвалила кадрові призначення в партії. "У нашої команди немає іншої людини, яка була би більш професійною, ніж Іван Григорович Кириленко в організації виборів. Саме тому я схвалюю рішення про призначення його заступником Олександра Валентиновича Турчинова з організації виборчої кампанії і прошу всіх вас допомогти йому в цій найважливішій роботі", - написала вона.

"Я також вірю, що Андрій Анатолійович Кожем'якін на посаді керівника фракції продовжить консолідацію й ефективну роботу нашої команди в парламенті. Сьогодення вимагає від нас, від нашої фракції рішучих дій", - пише Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини