RU

Тимошенко загрожує штраф за неповагу до суду

13.02.2013, 14:49
Тимошенко загрожує штраф за неповагу до суду - Фото
Юлія Тимошенко
Суддя Оксана Царевич віддалилася в дорадчу кімнату для ухвалення рішення щодо притягнення екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко до адміністративної відповідальності за неповагу до суду. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, неповагою до суду обвинувачення у справі вважає регулярну відмову екс-прем'єра з'являтися на судове засідання під приводом проблем зі здоров'ям.

На сьогодні в Апеляційному суді міста Києва в черговий раз було призначено засідання, на якому планувалося допитати свідка у справі про вбивство Євгена Щербаня. На початку засідання суддя прочитала повідомлення від екс-прем'єра про те, що Тимошенко категорично відмовилася брати участь у засіданні. Після цього Царевич віддалилася в дорадчу кімнату для ухвалення рішення з даного питання.

Захисник екс-прем'єра Сергій Власенко пояснив журналістам, що у випадку трактування судом неявки Тимошенко як неповаги до суду, покаранням може бути грошовий штраф.

На судовому засіданні присутні кілька десятків опозиційних депутатів. Під вікнами Апеляційного суду зібралося близько сотні прихильників Тимошенко з опозиційною символікою.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини