RU

Тимошенко з вини ЗМІ відмовилася від лікувальних процедур, - МОЗ

15.05.2012, 15:46
Тимошенко з вини ЗМІ відмовилася від лікувальних процедур, - МОЗ - Фото
Тимошенко в лікарні (фото-lrp.lt)

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яка проходить лікування в центральній клінічній лікарні Укрзалізниці 5 в Харкові, відмовилася від проведення процедур. Про це журналістам біля стін лікарні заявив заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Толстанов підкреслив: "Було зафіксовано німецьким лікарем, що Юлія Володимирівна відмовилася від проведення процедур. Це було заактовано. Протягом сьогоднішнього дня заходили ще фахівці, і було отримано відмову". За його словами, Тимошенко мотивувала відмову від процедур тим, що в понеділок ряд засобів масової інформації оприлюднили її розпорядок дня.

Нагадаємо, розпорядок для потрапив в пресу з офіційного сайту Державної пенітенціарної служби України, яка, крім цього, оприлюднила ще й меню, яке  виводить з голодування Тимошенко. ДПтС мотивувала своє рішення зробити цю інформацію публічною тим, що хоче уникнути її спотворення в засобах масової інформації.

01.jpg

"Щоб уникнути провокаційних і необ'єктивних заяв у ЗМІ Державна пенітенціарна служба України інформує, що безпосередньо німецьким лікарем щоденно складається графік процедур і план харчування Тимошенко. Чітке виконання зазначених заходів перебуває під контролем лікарів Укрзалізниці й безпосередньо доктора Л.Хармса", - зокрема, говорилося в повідомленні тюремної влади.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини