Тимошенко з колонії благає опозицію: об'єднуйтеся

30.03.2012, 12:21
Тимошенко з колонії благає опозицію: об'єднуйтеся - Фото
Фото: EPA

Лідер Батьківщини запропонувала стратегію на парламентські вибори 2012 року: "одна команда, один список, одна перемога"

Юлія Тимошенко закликала делегатів з'їзду партії Батьківщина до об'єднання всіх демократичних опозиційних партій, оскільки це єдиний шлях до перемоги на парламентських виборах. Про це вона написала у своєму зверненні, яке зачитав перший заступник лідера партії Олександр Турчинов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко зазначила: "Сьогодні прошу й благаю вас про одне: об'єднуйтеся. Потрібно забути про всі різночитання, партійні інтереси розбіжності. Єдність - це те, що нам зараз потрібно більше за все".

На її думку, сьогодні українська влада найбільше боїться саме об'єднання опозиційних партій: "Наша єдність для них страшніше будь-яких міжнародних санкцій".

Тимошенко також додала, що тільки об'єднана опозиція зможе змінити нинішню українську владу. "Стратегія на парламентські вибори 2012 року в нас може бути тільки одна: одна команда, один список, одна перемога. Ми повинні забути всі розмови про те, щоб йти на вибори різними командами, що, мовляв, об'єднаємося в парламенті. Не об'єднаємося. Тому що не увійдемо", - зазначила лідер Батьківщини.

"Буду відверта: мені тут нелегко, але звістка про ваше об'єднання зробить чистіше небо за гратами й вільніше повітря в тюремній камері. Це буде справжній ковток свободи", - написала вона.

Нагадаємо, на сьогоднішньому з'їзді присутні запрошені політичні соратники Батьківщини - лідер Фронту змін Арсеній Яценюк, голова партії Реформи і порядок Сергій Соболєв, лідер За Україну В'ячеслав Кириленко, брат Юрія Луценка Сергій, голова Народного руху України Борис Тарасюк.

Раніше в БЮТ не виключили, що після закінчення з'їзду вийде в світ "цікава заява, підписана й нашими політичними партнерами, про майбутній формат виборчої кампанії".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов