RU

Тимошенко з 9 травня жодного разу не відчувала себе погано, - МОЗ

01.11.2012, 15:25
Тимошенко з 9 травня жодного разу не відчувала себе погано, - МОЗ - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)
Стан здоров'я екс-прем'єра Юлії Тимошенко задовільний. Про це сьогодні на прес-конференції заявила заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Моісеєнко підкреслила: "Що стосується загального стану, враховуючи те, що пацієнтка не може бути комплексно оглянута лікарем, протягом усього реабілітаційного періоду, з 9 травня, жодного разу не було зафіксовано інший стан, крім задовільного".

Моісеєнко вважає, що Тимошенко повинна бути свідома - голодування може негативно позначитися на процесі її реабілітації. "При всіх ситуаціях політика політикою, а жити потім потрібно далі. Лікарі не рекомендують цього робити. Але це вибір кожного", - сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні Моїсеєнко заявила, що Тимошенко ніхто не буде лікувати насильно - це заборонено законом.

Раніше Тимошенко у відкритому листі на ім'я президента попросила повернути її з лікарні, де, за її словами, за нею ведеться постійне відеоспостереження (навіть в душі і туалеті), в колонію. Пр цієї ж причини Тимошенко припинила  лікування в Центральній клінічній лікарні Укрзалізниці. "Те, що відбувається на дев'ятому поверсі ЦКБ N5 ні з людською мораллю, ні з медичною етикою, ні з чинним законодавством українським та міжнародним не має нічого спільного", - заявив її адвокат, народний депутат Сергій Власенко.

Екс-прем'єр визнала, що оприлюднений  в Інтернеті відеозапис її тюремного побуту на 90% є автентичним.

В інтернет злили нове відео нібито з палати Тимошенко (відео)

Після виборів до Верховної Ради Тимошенко ще й оголосила голодування на знак протесту проти фальсифікацій.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини