RU

Тимошенко і Яценюк випередили Януковича на 0,3%, - опитування

03.05.2012, 15:06
Тимошенко і Яценюк випередили  Януковича на 0,3%, - опитування - Фото
За даними опитування, партії Тимошенко і Яценюка втрачають на об'єднанні 2,1%
Об'єднана опозиція у складі Батьківщини та Фронту змін випереджає Партію регіонів в рейтингу на 0,3%. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 14-26 квітня.

Як повідомляє прес-служба КМІС, якби вибори до Верховної Ради відбувалися в кінці квітня, то у голосуванні, найімовірніше, взяли б участь близько 55% виборців України, а найбільше прихильників отримала б об'єднана опозиція на базі Батьківщини (Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк) - 15,9%. Друге місце учасники опитування віддали Партії регіонів (Микола Азаров, Сергій Тігіпко) - 15,6%.

Наступні три місця займають: партія УДАР Віталія Кличка - 5,9%, Комуністична партія України Петра Симоненка - 4,7%, ВО Свобода Олега Тягнибока - 2,8%, партія Наталії Королевської Україна - Вперед! - 2,3%.

Ще дві політичні сили набрали не менше одного відсотка прихильників: партія Громадянська позиція Анатолія Гриценка - 1,7%, і Народна партія України Володимира Литвина - 1,2%.

Це опитування, на відміну від проведеного КМІС протягом 12-24 квітня (партія Тимошенко - 10,7%, партія Яценюка - 7,3%), проводився з урахуванням того, що Батьківщина і Фронт змін підуть на вибори одним списком.

Методом інтерв'ю було опитано 2038 респондентів, які мешкають в усіх областях України (включаючи Київ) і в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини