RU

Тимошенко: Якщо не об'єднаємося, то завтра будемо перестукуватися

20.03.2012, 16:17
Тимошенко: Якщо не об'єднаємося, то завтра будемо перестукуватися - Фото
Юлыя Тимошенко (фото - byut.com.ua)
Колишній прем'єр-міністр України, лідер партії  Батьківщина Юлія Тимошенко в черговий раз закликала опозиційні сили об'єднатися заради перемоги демократичних сил. Про це вона написала у своєму листі з колонії, в якій відбуває термін ув'язнення.

"Демократична опозиція програла вибори в Обухові. Що ж, нехай так. Партія влади продавила, простягла, проштовхнула свого кандидата в престижному райцентрі Київської області шляхом маніпуляцій, фальсифікацій та шахрайства. Але справа не в них, справа в нас - в демократичних силах. Бо так само наполегливо вони будуть тягнути, товкти і тиснути і на парламентських виборах. Вони почули кров, вони побачили, що нас можна бити й не буде здачі. Вони плювати хотіли на всіх спостерігачів і міжнародну громадськість. Вони захопили країну, як загарбники, і звертаються з нею, як окупанти", - підкреслила Тимошенко.

За її словами, опозиція програла, тому що не показала єдність. "Знову від нас два кандидати й знову поразка. Невже час нічому не вчить?" - пише лідер Батьківщини.

"Хіба важко було відмовитися від амбіцій якоїсь однієї людини й виграти ці вибори, тим більше в Київській області - в області, де ми завжди мали підтримку? Це - ганебно й образливо", - відзначає вона.

За словами Тимошенко, пора зрозуміти, що програли не Батьківщина й УДАР. "Програла демократія, програла вся країна, тому що люди дивляться на ці вибори, вони прекрасно бачать усі фальсифікації, але бачать і те, що ми нічого не здатні зробити. І тому така наша безпорадність здатна викликати епідемію байдужості у людей. Тому що кожна людина , сьогодні спостерігає за політичним процесом, має повне право сказати: "Якщо у них, у лідерів, нічого не виходить, то куди нам впливати на ту політику?" - пише екс-прем'єр.

"Шановні колеги, соратники ій побратими! Я хочу, щоб обухівський "інцидент" став останнім в історії української демократії. Я ще й ще раз закликаю та прошу вас об'єднатися. На всіх рівнях, на всіх округах, на всіх виборах. Тільки так ми зможемо перемогти, тільки так ми зможемо зупинити цю бандитську навалу в країні ", - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, на минулих виборах мера Обухова в бюлетені було внесено дев'ять кандидатів. Лідерами виявилися троє: переможець - Олександр Левченко (Партія регіонів), Анатолій Шафаренко (УДАР) і Ганна Старикова (Батьківщина).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини