RU

Тимошенко вже краще, але вона постійно страждає, - Власенко

19.12.2012, 14:46
Тимошенко вже краще, але вона постійно страждає, - Власенко - Фото
eafa896016d2fc6a7d30e5168fcd5355.jpg
Адвокат Сергій Власенко спростовує інформацію головного лікаря харківської ЦКБ № 5 Афанасьєва про те, що стан здоров'я Юлії Тимошенко дозволяє їй брати участь у судових засіданнях - екс-прем'єр страждає від сильного болю. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, Власенко уточнив, що заяви головлікаря були відразу спростовані представниками німецької клініки Шаріте, з якими питання доставки Тимошенко в суд нібито навіть не обговорювалося, після чого Афанасьєв визнав, що це думка української сторони.

За словами захисника, згідно з останніми висновками лікарів клініки Шаріте, в стані здоров'я Тимошенко є певне поліпшення, але "вона продовжує, на жаль, страждати від сильного больового синдрому і не може самостійно пересуватися; необхідно продовжувати лікування і терапію при відсутності стресових ситуацій, а питання доставки Тимошенко в суд з ними поки не обговорювалося ".

"Якщо 18 січня стан здоров'я Тимошенко дозволить їй брати участь у судовому засіданні, то, звичайно ж, вона візьме участь у судовому засіданні. Але з медичної точки зору такі висновки можуть зробити ті лікарі, які займаються її лікуванням, а не ті, які її ніколи не бачили і ставлять діагноз по фотографії", - сказав Власенко.

За його інформацією, незалежно від стану здоров'я Тимошенко спробують примусово доставити в суд.

Нагадаємо, держзвинувачення допускає можливість заявлення клопотання про примусову доставку екс-прем'єра Юлії Тимошенко в харківський суд на розгляд справи ЄЕСУ. Про це вчора заявила держобвинувач Вікторія Калита. За її словами, через відсутність Тимошенко в судовому засіданні суд переносить розгляд справи вже вісім місяців. "Ця ситуація безпрецедентна. Я думаю, що громадськість може зробити певні висновки про те, що підсудна намагається ухилятися від явки в суд і таким чином затягує судовий розгляд кримінальної справи", - сказала вона.

Засуджена Тимошенко на цьому тижні в 12-й раз написала відмову від участі в засіданні Київського районного суду Харкова у справі ЄЕСУ. Від виклику до суду вона відмовилася, посилаючись на стан свого здоров'я.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини