RU

Тимошенко вже ходить по камері самостійно, - Карпачова

13.02.2012, 17:37
Тимошенко вже ходить по камері самостійно, - Карпачова - Фото
Ніна Карпачова (фото - president.gov.ua)
Два представника уповноваженого Верховної Ради з прав людини відвідали в неділю екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко, яка зараз перебуває в Качанівській виправній колонії в Харкові, повідомила омбудсман Ніна Карпачова.

"Зараз, з учорашнього дня, два представника омбудсмана здійснюють візит без попередження в Качанівську колонію", - сказала вона на прес-конференції в понеділок в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

За словами Карпачової, ніяких проблем у її представників з доступом в колонію не виникло й вони провели двогодинну зустріч з Тимошенко.

Омбудсман зазначила, що екс-прем'єр чекає лікарів з Канади та Німеччини, які повинні її оглянути, проте розповіла, що у цих лікарів виникли певні проблеми на митниці з переміщенням медапаратури через брак низки документів. Проблема в даний час вирішується.

За словами Карпачової, Тимошенко знаходиться в тій же камері, що й раніше. З основних проблем, які її турбують, залишаються наявність постійного відеоспостереження і постійно ввімкнене освітлення, незважаючи на те, що воно слабке. "Відеокамера працює 24 години і впливає на психологічний стан екс-прем'єра", - зазначила омбудсман.

Вона також повідомила, що екс-прем'єр почала пересуватися по камері без сторонньої допомоги, але ще не може виходити на щоденні прогулянки.

Крім цього, у Тимошенко немає зауважень  до персоналу колонії. "Вона навіть спробувала поїсти їжу, яку готують для всіх ув'язнених колонії. Вона, до речі, більш пристойна, як зазначила Тимошенко, якщо порівнювати її з їжею Лук'янівського СІЗО", - сказала Карпачова.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини