RU

Тимошенко вважає, що мета голодування досягнута, - заява

16.11.2012, 14:56
Тимошенко вважає, що мета голодування досягнута, - заява - Фото
Юлія Тимошенко

Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що мета, заради якої вона оголосила голодування, досягнута. Про це йдеться в заяві Тимошенко, яку зачитала журналістам її дочка Євгенія.

"Я бачу, що мета, заради якої я починала голодовку, досягнута. Вже ніхто не зможе сприймати цю Верховну Раду як легітимну й демократично обрану. Саме тому я вважаю можливим на 18-му дні припинити голодування і продовжити свою боротьбу проти корумпованого режиму Януковича всіма іншими способами", - зазначила вона, передає Інтерфакс-Україна.

Тимошенко нагадує, що почала голодування на знак протесту проти фальсифікації виборів.

"29 жовтня 2012 року я почала голодування проти тотальної фальсифікації парламентських виборів 2012 року режимом Януковича і звернулася до України і демократичного світу не визнавати ці вибори чесними і демократичними", - йдеться в заяві Тимошенко.

Екс-прем'єр також зазначає, що різні міжнародні організації, а також громадські організації, що спостерігали за парламентськими виборами в Україні, визнали їх невідповідають демократичним стандартам.

"Сьогодні, 16 листопада 2012 року вже факт, що кожен громадянин України твердо знає, що ці парламентські вибори повністю сфальсифіковані. Також міжнародні організації, які спостерігали за виборами, ОБСЄ, БДІПЛ, Євросоюз, США, Канада, світові організації української діаспори, громадські організації України вже визнали, що парламентські вибори 2012 року в Україні не відповідають демократичним стандартам і є суттєвим кроком назад по відношенню до останніх парламентських виборів 2006-2007 років. Хочу подякувати всім демократичним країнам Європейського Союзу, міжнародним та громадським організаціям, іншим демократичним країнам, а також українцям, які дали адекватну і справедливу оцінку цьому фарсу, який режим Януковича назвав виборами", - йдеться в заяві Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні німецькі лікарі повідомили, що Тимошенко поновлює реабілітаційні процедури. Крім того, екс-прем'єр тимчасово відмовилася від свого бажання, щоб її перевели назад в колонію.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини