RU

Тимошенко все-таки викликали в суд - обіцяють особливий комфорт

19.06.2012, 16:15
Тимошенко все-таки викликали в суд - обіцяють особливий комфорт - Фото
Фото: EPA
Керівництво Качанівської виправної колонії отримало лист від судді Київського районного суду Харкова про виклик Юлії Тимошенко в суд на 25 червня для участі в судовому процесі по справі ЄЕСУ.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України, у зв'язку із цим за відповідним запитом ДПтС медична комісія МОЗ рекомендувала суду створити належні і особливо комфортні умови для перебування Тимошенко в приміщенні під час судового слухання кримінальної справи.

Нагадаємо, сама Тимошенко за станом здоров'я неодноразово письмово просила суд провести розгляд справи без неї. Незважаючи на це, в травні суддя Костянтин Садовський виніс таке рішення "Суд постановив неможливим у цьому судовому засіданні розгляд справи за відсутності підсудної Тимошенко та її захисників".

У справі ЄЕСУ Тимошенко звинувачується за п'ятьма епізодами: організація заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в період 1997-1998 рр. шляхом незаконного отримання податку на додану вартість; замах на заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в період 1997-1998 рр. шляхом незаконного отримання податку на додану вартість; несплата податку по підприємству ЄЕСУ; несплата прибуткового податку, (ч.3.ст.212 КК), вчинення злочину шляхом службового підроблення. Здійсненню цих дій нібито передувало неповернення в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі більше $160 млн.

Тимошенко звинувачується в тому, що вона, будучи керівником і фактичним власником ЄЕСУ, за попередньою змовою з колишнім прем'єр-міністром Лазаренком здійснила замах на розтрату коштів держбюджету в особливо великих розмірах шляхом покладання на Кабмін зобов'язань ЄЕСУ перед Міністерством оборони РФ на суму $405,5 млн.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини