Тимошенко все-таки викликали в суд - обіцяють особливий комфорт

19.06.2012, 16:15
Тимошенко все-таки викликали в суд - обіцяють особливий комфорт - Фото
Фото: EPA

Сама Тимошенко за станом здоров'я письмово просила суд провести розгляд справи ЄЕСУ без неї

Керівництво Качанівської виправної колонії отримало лист від судді Київського районного суду Харкова про виклик Юлії Тимошенко в суд на 25 червня для участі в судовому процесі по справі ЄЕСУ.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України, у зв'язку із цим за відповідним запитом ДПтС медична комісія МОЗ рекомендувала суду створити належні і особливо комфортні умови для перебування Тимошенко в приміщенні під час судового слухання кримінальної справи.

Нагадаємо, сама Тимошенко за станом здоров'я неодноразово письмово просила суд провести розгляд справи без неї. Незважаючи на це, в травні суддя Костянтин Садовський виніс таке рішення "Суд постановив неможливим у цьому судовому засіданні розгляд справи за відсутності підсудної Тимошенко та її захисників".

У справі ЄЕСУ Тимошенко звинувачується за п'ятьма епізодами: організація заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в період 1997-1998 рр. шляхом незаконного отримання податку на додану вартість; замах на заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в період 1997-1998 рр. шляхом незаконного отримання податку на додану вартість; несплата податку по підприємству ЄЕСУ; несплата прибуткового податку, (ч.3.ст.212 КК), вчинення злочину шляхом службового підроблення. Здійсненню цих дій нібито передувало неповернення в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі більше $160 млн.

Тимошенко звинувачується в тому, що вона, будучи керівником і фактичним власником ЄЕСУ, за попередньою змовою з колишнім прем'єр-міністром Лазаренком здійснила замах на розтрату коштів держбюджету в особливо великих розмірах шляхом покладання на Кабмін зобов'язань ЄЕСУ перед Міністерством оборони РФ на суму $405,5 млн.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих