RU

Тимошенко визнає, що 90% відео з палати - не постановка

19.10.2012, 15:29
Тимошенко визнає, що 90% відео з палати - не постановка - Фото
25c259c5f8c5e12c53beeb39afd2d9fd.jpg
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко звинувачує президента України Віктора Януковича у вчиненні кримінального і морального злочину. Про це вона заявила у своєму відкритому листі президенту з приводу відеозйомки, яка проводилася в лікарні Укрзалізниці. З текстом листа журналістів ознайомив захисник Тимошенко Сергій Власенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко зазначає, що оприлюднений відеозапис її тюремного побуту на 90% є автентичною. Це стосується і її занять лікувальною фізкультурою в процедурній.

В інтернет злили нове відео нібито з палати Тимошенко (відео)

"Відеозаписи в процедурній кімнаті та інших приміщеннях зроблені прихованими камерами відеоспостереження, встановленими за вашим особистим дорученням. Тепер факт постійної прихованої відеозйомки доведений, і це є вашим кримінальним злочином", - сказано в листі.

Тимошенко нагадує, що деякі медичні процедури вимагають повного роздягання. "І приховані відеокамери все це фіксували і продовжують фіксувати в безперервному режимі весь період мого лікування. А це вже моральний злочин, який ви робите", - підкреслила вона.

16 жовтня в YouTube з'явилося відео, на якому зафіксована жінка, схожа на Тимошенко. Спочатку в партії Батьківщина заявили, що відеоролик є провокаційним: суть провокації, йдеться в повідомленні, в тому, щоб "змонтувати реальні й постановочні кадри, змішати брехню і правду". Державна пенітенціарна служба України обіцяє провести службову перевірку за фактом появи цього відеоролика в Інтернеті.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини