RU

Тимошенко вирішила нацькувати весь світ на Януковича

24.04.2012, 15:41
Тимошенко вирішила нацькувати весь світ на Януковича - Фото
93c1d66664108b811b088d09b4d930e8.jpg
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко пропонує світу розпочати публічні міжнародні розслідування корупційних угод сім'ї Віктора Януковича. Про це вона написала в листі з колонії після того, як оголосила голодування.

"План, який я пропоную, складається з двох пунктів: по-перше, почати публічні міжнародні розслідування всіх корупційних оборудок сім'ї Януковича і його оточення, в яких були задіяні міжнародні фінансові трансакції та оформлення власності, видобутої незаконним шляхом, на території інших держав", - пише вона.

Тимошенко також публічно просить всіх чесних журналістів, лідерів громадських рухів, службовців, силовиків і інших небайдужих людей "передати мені матеріали журналістських та інших розслідувань, які чітко доводять міжнародний характер злочинів правлячої верхівки України".

"Я публічно звернуся до офіційної влади тих країн, в юрисдикції яких проводилися корупційні злочини наших правителів, з проханням провести неупереджені, незалежні розслідування цих злочинів і притягнути до відповідальності винних. Потрібно почати велике очищення країни вже зараз", - вважає вона.

Під пунктом номер два Тимошенко закликає докласти всіх зусиль, щоб без революцій, мирно, під час парламентських виборів усунути режим Януковича: "Найближчим часом я виступлю із зверненням до всіх громадян України та з роз'ясненням, як це, на мій погляд, можна зробити. Якщо на парламентських виборах народу України завадять усунути цю владу, це означає, що доведеться піднімати нову мирну революцію. Але чого точно не можна робити - так це бути мовчазним стадом, яке ведуть на заклання ".

"Поки я жива, я буду цьому протистояти. І ви не дозволите принижувати Україну, я це знаю", - додала екс-прем'єр.

"Я благаю демократичний світ і всі здорові сили в Україні почати діяти негайно і спільними зусиллями ліквідувати цю загальноєвропейську загрозу. Саме ліквідувати, тому консервативне лікування ситуації вже неможливе", - підкреслила Тимошенко.

Нагадаємо, раніше опозиція заблокувала парламентську трибуну, вимагаючи викликати до Верховної Ради генерального прокурора й голову пенітенціарної служби з тим, щоб вони дали свої пояснення з приводу інциденту з Юлією Тимошенко. За даними фракції БЮТ, екс-прем'єра в колонії чотири дні тому вдарили ногою в живіт.

За словами адвоката Сергія Власенка, з 20 квітня Тимошенко в колонії оголосила голодування.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини