RU

Тимошенко вимагає звичайну палату й повернути плазму лікарю

06.04.2012, 15:38
Тимошенко вимагає звичайну палату й повернути плазму лікарю - Фото
Фото: EPA
Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко відмовляється від штучно створених "бутафорських умов" в лікарні Укрзалізниці. Про це вона написала з Качанівської колонії.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, в листі йдеться: "Останнім часом вся пропагандистська машина влади працює для того, щоб розповісти країні й світу, як добре, комфортно, світло і весело живеться мені у в'язниці. У Качанівській колонії, а тепер уже і в лікарні Укрзалізниці що не день - то "відкриті двері", прес-конференції, брифінги, екскурсії, презентації, виставки нових меблів та інші демонстративні "бієнале".

"Така відверто безсовісна показуха страшна й огидна. Забрати в мене безпідставно і незаконно найдорожче, що даровано Богом - особисту свободу - і при цьому розповідати, що мені тут краще, ніж на волі - це філософія садиста", - зазначила вона.

Звертаючись до Віктора Януковича, Тимошенко написала: "Мені не треба вашого комфорту і "сервісу" ні в тюрмах, ні в лікарні. Я віддаю собі звіт, що це брудна й бездарна пропагандистська кампанія за бюджетні гроші. Мільйони людей страждають, не маючи грошей, щоб купити собі або своїм дітям навіть вкрай необхідні ліки, отримати медичну допомогу навіть для своїх смертельно хворих рідних людей, а ви влаштовуєте демонстрацію розкоші в тюрмах і лікарнях для піару ... Я категорично відмовляюся від штучно створених бутафорських умов в лікарні Укрзалізниці й вимагаю, щоб усе це використовували для лікування хворих дітей ".

"Плазму, яку забрали у головного лікаря - прошу повернути людині", - додала вона.

Говорячи про своє лікування, Тимошенко зазначила, що вимагає тільки одного: виконати рекомендації незалежних лікарів і рішення Європейського суду з прав людини на загальних підставах.

Нагадаємо, раніше прес-служба Міністерства охорони здоров'я України повідомила, що лікування Тимошенко планується проводити у відділенні патології хребта та периферичної нервової системи центральної клінічної лікарні Укрзалізниці, матеріально-технічна база якої "повністю відповідає всім вимогам фахівців з Німеччини, погодженим також всіма фахівцями медкомісії МОЗ" .

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини