RU

Тимошенко вимагає завтра доставити її в суд у справі ЄЕСУ

23.01.2014, 13:32
Тимошенко вимагає завтра доставити її в суд у справі ЄЕСУ - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко звернулася до адміністрації Качанівської колонії із заявою, в якій вимагає доставити її на судове засідання 24 січня по розгляду справи про діяльність корпорації "Єдині енергетичні системи України" . Про це повідомляє прес-служба Батьківщини.

"Враховуючи той факт, що адміністрацією Качанівської виправної колонії № 54 здійснюються дії, не передбачені чинним законодавством, а саме отримання моєї згоди на етапування, а також вживаються заходи щодо фальсифікації актів, згідно з якими я, нібито, відмовляюся від участі в судових засіданнях по даній справі, вимагаю забезпечити мою доставку в судове засідання 24 січня", - написала Тимошенко у своїй заяві.

Крім того, екс-прем'єр вимагає з метою запобігання чергових фальсифікацій актів про нібито її відмову від участі в судових засіданнях здійснювати безперервну відеофіксацію всього процесу доставки, починаючи від повідомлення про етапування до безпосередньої доставки в суд.

Нагадаємо, з квітня 2012 року екс-прем'єр Тимошенко проходить курс лікування в Центральній клінічній лікарні Укрзалізниці в Харкові. За станом здоров'я вона жодного разу не була доставлена ​​до суду.

У рамках справи ЄЕСУ екс-прем'єру пред'явлені звинувачення за п'ятьма епізодами: організація заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в 1997-1998 роках шляхом незаконного отримання податку на додану вартість (ч.3 ст.27, ч.5 ст.191 КК); замах на заволодіння державними коштами в особливо великому розмірі в 1997-1998 роках шляхом незаконного отримання податку на додану вартість (ч.3 27, ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 КК); несплата податку по підприємству ЄЕСУ (ч .3 ст.27 , ч.3 ст.212 КК); несплата прибуткового податку, (ч.3 ст.212 КК); вчинення злочину шляхом службового підроблення (ч.3 ст.27, ч.2 ст.366 КК).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини