RU

Тимошенко вимагає від Януковича оприлюднити меморандум з МС

30.05.2013, 15:48
Тимошенко вимагає від Януковича оприлюднити меморандум з МС - Фото
92abc5bbea48c269a47f6fb030934029.jpg
Юлія Тимошенко зажадала від Віктора Януковича "негайно, сьогодні розголосити текст Меморандуму, який ви збираєтеся підписувати завтра в Білорусі, і доповісти у Верховній Раді про те, що ви надумали робити з долею 46 мільйонів українців". Її відкритий лист розміщено на сайті Батьківщини.

Тимошенко зазначила, що підписання меморандуму з Митним союзом по своїй суті і духу суперечить законам України, Указами Президентів і постановам Верховної Ради, які вже чітко закріпили європейський шлях України на найближче і далеке майбутнє. А Янукович не має права самовільно вирішувати долю України, "спонтанно, на пляжі, без краваток і керуючись тільки своїм власним інтересом", - підкреслюється в листі.

"Ви не рабовласник, Вікторе Федоровичу, а тільки найнятий на тимчасову роботу політик, і тому я вимагаю від вас відкласти підписання Меморандуму на період публічного обговорення суті цього документу і розуміння ставлення до нього українців", - заявила лідер опозиції.

Нагадаємо, вчора в Астані МС погодився дати Україні статус спостерігача. Меморандум про участь України в роботі МС буде підписаний в Мінську 31 травня.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини