RU

Тимошенко вимагає пустити до неї журналістів

12.09.2012, 14:57
Тимошенко вимагає пустити до неї журналістів - Фото
Юлія Тимошенко
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відреагувала на заяву пенітенціарної служби та письмово підтвердила своє бажання давати інтерв'ю ЗМІ. Про це повідомив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Власенко нагадав про те, що після появи в ЗМІ інтерв'ю з сусідкою по камері Тимошенко Юлією Абапловою пенітенціарна служба зробила заяву про те, що з будь-яким ув'язненим можна взяти інтерв'ю за умови наявності письмової заяви ув'язненого і бажання певного ЗМІ взяти інтерв'ю.

Власенко також повідомив, що вчора Тимошенко передала начальнику Качанівської колонії заяву, в якій, посилаючись на заяву пенітенціарної служби про можливість інтерв'ю, вона дає письмову згоду на проведення інтерв'ю, включаючи відеозйомку, тими ЗМІ, які вже виявили відповідне бажання.

Також Тимошенко вимагає в разі звернення в адміністрацію Качанівської колонії інших ЗМІ з проханням провести з нею інтерв'ю і відеозйомку негайно проінформувати її про таке звернення.

"Всі попередні заяви про мою відмову від зустрічей з представниками ЗМІ прошу вважати такими, що втратили силу", - сказано в заяві.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини