RU

Тимошенко викрила тюремників у фальсифікації документів

16.05.2013, 17:56
Тимошенко викрила тюремників у фальсифікації документів - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)
Перевірка, проведена за заявою  Юлії Тимошенко, показала, що записи в журналі відвідувань екс-прем'єра в лікарні були сфальсифіковані. Про це розповів сьогодні на брифінгу адвокат екс-прем'єра Олександр Плахотнюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Плахотнюк уточнив, що заяву Тимошенко передала до прокуратури Харківської області, а також до Печерського суду Києва та начальника Качанівської колонії. У заяві Тимошенко сказано, що всі повідомлення пенітенціарної служби про те, що вона відмовляється їхати на засідання в Київ, не відповідають дійсності.

"Повідомляю вас, що я жодного разу не відмовлялася, а навпаки, вимагала доставити мене. Повідомляю вам, що співробітники Качанівської колонії сфальсифікували акти про мою відмову", - йдеться в заяві Тимошенко.

Зокрема, вона вказує, що такий акт був підроблений вчора, коли вона нібито відмовилася їхати на допит свідка Петра Кириченка.

Тимошенко зажадала почати кримінальне провадження щодо співробітників пенітенціарної системи, які складали недійсні акти. Також вона зажадала приїзду до неї наглядового прокурора. Плахотнюк повідомив, що на сьогоднішній день це заяву Тимошенко про злочин було зареєстровано, і почалося розслідування фактів, викладених у заяві.

Адвокат повідомив, що сьогодні Тимошенко відвідали слідчий, якому доручили цю справу, і наглядовий прокурор. "Сьогодні у присутності цих осіб співкамерниця - бо це саме камера, а не палата - Юлії Тимошенко повідомила, що вчора, 15 травня, жодного співробітника Качанівської виправної колонії, в тому числі її начальника Колпащікова, у Тимошенко не було. Яким чином з'явився акт про її відмову - незрозуміло. Точніше, зрозуміло, що він був сфальсифікований", - сказав адвокат.

Крім того, він повідомив, що були сфальсифіковані записи в журналі відвідин лікарні. "У присутності слідчого і прокурора був оглянутий журнал реєстрації осіб, які відвідують Тимошенко. Було виявлено, що в одній графі відвідувачів за вчора було підтерто прізвище когось, і поверх нього грубо і явно вписано прізвище Колпащікова, тобто, підроблений журнал реєстрації , і цей факт зафіксували", - сказав Плахотнюк.

На думку Плахотнюка, це повністю підтверджує факти, викладені Тимошенко в заяві про злочин. "Порушено право на захист. Більше того, порушення права на захист відбувається шляхом вчинення інших злочинів, фальсифікації документів", - сказала вона.

Нагадаємо, вчора колишній помічник і компаньйон Лазаренка Петро Кириченко  давав свідчення в суді. Він прямо вказав, що за вбивством Щербаня стоять Лазаренко і Тимошенко. Однак жодних доказів надати не зміг.

Заокеанський свідок. Що розповів Кириченко у справі Щербаня
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини